HAKKIMIZDA

Yüksek kalite ve standart Gusto Gıda için en önemli prensiptir.

2007 yılında yerli ve ithal dondurulmuş deniz ürünlerinin satış ve pazarlaması amacıyla İstanbul’da kurulan GUSTO GIDA İTHALAT LTD. ŞTİ. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplatıp işlettiği ve başta Asya olmak üzere dünyanın dört bir yanından ithal ettiği yüksek kalitedeki deniz ürünlerini tecrübeli ve uzman çalışanlarıyla müşterilerine sunar. Yedi yılı aşkın bilgi, birikim ve uzmanlığı ile balık ürünleri skalasına kurutulmuş domates, peynir dolgulu biber, pancar, enginar ve mantar gibi doğa ürünlerinin satış ve pazarlamasını da ekleyen GUSTO GIDA İTHALAT LTD. ŞTİ. gıda sektöründe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Kavacık merkez ofisteki 300 m2, 30 ton kapasiteli ana soğuk hava deposu ve Yeni Sahra’daki 500 m2, 50 ton kapasiteli ek soğuk hava deposu ile ürünlerimizi Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine ve Türk Standartlar Enstitüsü Helal Gıda Yönetmeliğine uygun sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. En yeni ve gelişmiş teknoloji ürünü olan bu soğuk hava depoları iç ısılarını, sürekli kayıt eden ve istenmeyen ısı derecelerinde alarm veren data-logger sistemi ile donatılmıştır. Bununla birlikte ithal ettiğimiz ve yerel üreticiden tedarik ettiğimiz ürün sevkiyatlarında aynı sistemi kullanan frigofrik lojistik firmaları ile çalışmakta, GUSTO GIDA olarak da İstanbul ve çevresinde seçkin otel, lokanta, kafe ve şarküterilere satışı yapılıp siparişi alınan ürünlerin frigofrik araç filomuzla aynı gün içinde sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.

Bizim en önemli değerimiz müşteri memnuniyetini işte bu şekilde, sürekli teknolojik ve lojistik yatırımlar yaparak, sektör odaklı şirket içi eğitime önem vererek, güvenli gıda saklama, taşıma, kritik anlarda müdahale yöntemleri ve süreç takip sistemleri uygulayarak korumaktayız. GUSTO GIDA İTHALAT LTD. ŞTİ. olarak müşterilerimize Türkiye ve dünyanın alanlarında en iyi tedarikçilerinden en kaliteli ürünleri en kısa ve güvenli şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz.